Zayıflama Cihazları

ZAYIFLAMA CİHAZLARI

EMFİT
EMFİT cihazı elektromanyetik dalga sistemiyle kasları 30 dakikada yoğun bir şekilde uyarıyor. Kalp pili olan kişilerde kullanmıyoruz. Her bir seansta ortalama 20.000 kez kas uyarımı gerçekleştirerek, kullanılan bölgede kasların çalışmasını sağlıyor. Örneğin karın bölgesinde uyguladığımızda 30 dakikada 20.000 mekik çekmişsiniz gibi bir etkisi oluyor. Uyarı frekansları sürekli olarak değişiyor. Seans esnasında bu frekanslarla arada kasları dinlendirdiği ve masaj yaptığı için seans bitiminde yorgunluk hissi olmuyor. Seans sıklığını haftada 2 kez olarak uyguluyoruz. Tek bölgeye haftada 2 kez olmak kaydıyla ayda 8 seans uyguluyoruz. Aynı gün birden fazla bölgede uygulama yapabiliyoruz (kol/karın/bacak gibi) 8 seans sonrasında aynı bölgeye devam etmek isterseniz 1 ay ara verip kasları dinlendiriyoruz.
ANDULASYON
Andulasyon, sözcük anlamı itibariyle dalga yaratma, dalgalanım anlamına gelen “ondülasyon” sözcüğünden türetilmiştir. Andulasyon terapisi; organizmanın korunma sistemlerini ve hücre gelişimini destekleyen, geniş bir frekans alanında dokularda biyolojik rezonans titreşimleri üreten, mekanik vibrasyon ile kızılötesi derin ısının kombinasyonundan oluşan yeni jenerasyon, biyofiziksel bir bütüncül terapi yöntemidir. Bu yeni teknoloji, bilim insanları, farklı alanlardan akademisyenler, spor tıbbı uzmanları ve hekimlerin ortak çalışmaları ile geliştirilmiştir. Andulasyon yalnızca bir organ veya bir organ sistemi üzerinde etki göstermek yerine, organizmanın önemli fonksiyonlarının üzerinde bütüncül olarak pozitif bir etki sağlar. Andulasyon, sağlığın yeniden kazanılması ve sürdürülmesinin temelini oluşturur.
DETOXBODY
Yapılan çalışmalara göre, insan vücuduna en yararlı 4 dalga boyunu kullanarak yağ hücresini yok etme odaklı çalışan bir cihazdır. Bu dalga boylarıyla, yağ azaltma ve dolayısıyla vücut şekillendirme imkanı sunuyor. En büyük avantajı, uygulanan dalga boylarının insan vücuduna herhangi bir zararı bulunmayan, hatta yağ azaltmanın yanı sıra genel bir iyilik hali oluşturan dalga boyları olmasıdır! Piyasada yaygın olarak kullanılan yağ odaklı cihazlardan farklı olarak, sadece yağ hücresini küçültmekle kalmaz, yağ hücrelerinin parçalanıp yok edilmesini de sağlar. Bu sebeple ameliyatsız bir liposuction yöntemidir! Bir diğer ayırıcı özellik ise, detoxbody cihazını lenfatik sistemi uyararak parçalanan yağları ve toksinleri dolaşımdan atan andulasyon cihazı ile birlikte kullanmamızdır. Bu sayede parçalanan yağ hücreleri ve açığa çıkan toksinler vücutta herhangi bir yük oluşturmadan zayıflamayı sağlar. Uygulama süremiz kişinin kilo ve yağ fazlalığına göre değişmekte olup, örnek vermek gerekirse ortalama 70 kg olan bir kişi için haftada 2-3 olmak üzere seans sayısı 12 seanstır. Ancak 90’lı kilolarda olan biri için seans sayısı en az 24, daha yüksek kilolarda olan bir kişi için 36’dır. Seans süresi 45 dakikadır. Genel olarak 6. seans itibari ile etkili sonuçlar alınmaya başlanır.

SAĞLIĞINIZ İÇİN

Sağlıklı Öğünler

Diyet planınıza göre şekillenecek önerilerimizi uyguladığınızda, sizin için her öğün hem lezzetli olacak, hem de sağlıklı geçecek… 

  veya arayın 0532 100 13 56