Kilo Verme Diyetleri

Diyet Hizmetleri: Kilo Verme Diyetleri

Obezitede Avrupada 1. Sırada yer aldığımızı göz önünde bulundurursak Türkiyede fazla kiloları ile mücadele eden insan sayısı giderek artıyor. Bunda ne yazık ki medyada çeşitli platformlarda yer alan 1 haftada 7 kilo verme gibi yanlış ve gerçeklikten uzak vaatlerin payı da oldukça büyük.

Yemeği seven bir toplumuz, ve tüm sosyal ortamlar da hep yemek üzerine. İster ev hanımlarının toplandığı gün, ister kurumsal toplantı, ister arkadaş buluşması olsun hiç fark etmiyor, mutlaka yemekli bir organizasyon oluyor. Ve birçok kişi bu yemekleri bahane ederek sağlıklı beslenme için bir adım atmıyor. Ya da planı erteliyor.

Ancak sağlıklı beslenme uzun vadeli bir süreç. Kısa vadede kendinize her şeyi yasaklayıp 3-5 kilo verip bırakınca fazlasıyla geri almanızdansa daha uzun bir vadede bu kiloyu vermeyi hedefleyin.

Doğru tercihler yapmayı öğrenmeyi, sağlıksız besinleri 1 kere tükettiğinizde verdiğiniz kiloyu hemen geri almayacağınızı, bunu nasıl telafi edebileceğinizi, tüm olayın dengelemekte saklı olduğunu anlayacağınız keyifle, yoksunluk hissetmeden, doya doya zayıflayabileceğiniz bir programı size özel hazırlıyorum. Görüşmelerimizi yüz yüze veya online olarak gerçekleştiriyoruz.

Bizimle İletişime Geçin


    Bize Ulaşın

    Özel Kent Hastanesi

    8229/1 Sok. No:56 Çiğli/İzmir